Toplam 3500 sandalyemizle siz değerli misafirlerimizi ağırladığımız restoranlarımızda, 1985'ten beri sunduğumuz ürün ve hizmetleri yüksek kalite standartlarımızda gerçekleştirebilmek amacıyla, şubelerin tüm gereksinimlerini, merkezimizden yönettiğimiz; iştirakimiz olan şirketlerimizden sağlıyoruz. Toplam 400  kişiye ulaşan uzman kadromuz, 12 şubemiz ve iştirakimiz olan bağlı şirketlerimizi İzmir Alsancak'taki Merkez Ofisimizden yönetiyoruz.

Kırçiçeği Et İşleme  Tesisi

Farkımız; doğallık, kalite ve lezzet…

Kırçiçeği'nde sunduğumuz başlıca lezzetlerin temel malzemesi olan etin, doğallığı, tazeliği ve kalitesi bizim için çok önemli. Bu hassasiyetten yola çıkarak kurduğumuz Kırçiçeği Et İşleme Tesisi ile tüm üretim sürecine hakim olduğumuz, güvenilir eti sunmanın huzurunu yaşıyoruz. Aydın, Muğla, Balıkesir başta olmak üzere, alımlarımızı Ege bölgesinde besicilik yapan üreticilerden sağlıyor,  tüm üretim sürecini alanında uzman kadromuz eşliğinde, uluslararası kalite standartlarında gerçekleştiriyor, ülkemizin en gelişmiş et işleme  tesislerinden biri olma özelliğimizi koruyoruz.

Kırçiçeği Lojistik Tesisi

Hızlı, güvenli, dakik…

Yine bir Kırçiçeği kuruluşu olan ve sadece Kırçiçeği şubelerine hizmet veren Kırçiçeği Lojistik Tesisi ile gıda taşımacılığı standartlarına uygun kendi araç filomuzu kullanarak şubelerin gıda ve gıdaya konu olan tüm gereksinimlerinin temini, tedariki ve teslimi ile ilgili hizmet veriyoruz. Böylelikle, şubelerin tüm ihtiyaçlarını aynı kalite ile tam zamanında karşılıyoruz.

KIRÇİÇEĞİ ET

Restoranlarımızda, doğallığı, tazeliği ve güvenilirliliği ile menülerimize lezzet katan et ve et ürünlerini, Kırçiçeği kalitesi ve hızıyla şimdi mutfağınıza sunuyoruz…

Göztepe’de perakende et ürünleri satışı hizmeti veren Kırçiçeği Kasap'ın bütün ürünleri Kırçiçeği Et İşleme  Tesisi tarafından sağlanıyor. Hazırlayacağınız yemeğe göre etinizi hazırlatabilir, dilerseniz adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz.