Biz, Aydın'ın Karacasu ilçesinde dünyaya gelmiş bir aileyiz.

Ülkemiz insanının temel özelliklerinden olan "her şeyin en iyisini yaparak insanlara mutluluk vermek"  ailemiz için de bir yaşam biçimi olmuştur.

Sayın Kemal İpbaş ve Osman İpbaş tarafından 1985 yılında kurulan Kırçiçeği, bugün 17 şubesi ile günün 24 saati boyunca siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

34 yıldır lezzetlerimizle her gün binlerce misafirimizi ağırlamanın, ülkemiz ekonomisine ve yüzlerce çalışanımızla nitelikli istihdama katkı sağlamanın gururunu yaşıyor; insanların ruhunu doyurmak ve benzersiz  deneyimler sunmak için tasarlanmış ve üretilmiş ürün ve hizmetlerimizle, gıda sektöründe tüm sınırların ötesinde sürdürülebilir şekilde büyümeyi hedefliyoruz.

Güler yüzlü hizmet geleneğimiz, yenilikçi anlayışımız ve emsalsiz lezzetlerimizle benzersiz deneyimler sunmayı, tüm paydaşlarımızla birlikte insanlara mutluluk vermeyi, topluma değer katarak bir fark yaratmayı ilke edinerek, ilginiz ve sevginizle büyümeye devam ediyoruz.

Teşekkürlerimizle…

ÜYELİK FORMU

0

Üyelikten ayrılmak isteyen kullanıcılar, uyelik@kircicegi.com.tr adresine mail atarak üyeliklerini sonlandırabilirler. Üyelik sözleşmesini okumak için lütfen buraya tıklayınız.